Вівторок, 30.04.2024, 01:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Хорошівський ліцей №1 Житомирської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

У категорії матеріалів: 54
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »


У рамках проведення спартакіади-2017 депутатів сільських, селищних та районних рад Анна Герасимчук, учениця 11 – Б класу, президент учнівської співдружності «ТЕМП», запросила усіх гостей на невелику прогулянку гімназією.

Зокрема, вона сказала: «Хорошівська гімназія Житомирської області створена шляхом реорганізації Володарськ-Волинської авторської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 у серпні 2004 року. Рішенням сесії Хорошівської селищної ради у червні 2017 року на базі гімназії створено опорний заклад. Філії – Дашинська та Суховільська ЗОШ.

Гімназія розташована в двох приміщеннях загальною площею понад 4 тис. м2. Вони збудовані в 1975 році.

На сьогодні у гімназії та філіях здобувають освіту 613 учнів.

Їх навчають 90 педагогів.

Кількість класів – 32, із них – 3 з поглибленим вивченням предметів та 3 профільні класи, 5 класів з інклюзивним навчанням.

Нині інклюзивна освіта спрямована на реалізацію дитиною з особливими освітніми потребами її потенційних можливостей, підготовку дитини з особливими освітніми потребами до життя в соціумі.

Гімназія – це і 11 груп продовженого дня, 4 групи підготовки водіїв категорії «С». На базі гімназії діє філія Еврика Житомирського територіального відділення МАН України.

У минулому навчальному році проведено санацію приміщення нашої гімназії. Об’єкт фінансувався з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету на умовах 10% співфінансування. Вартість майже 6 мільйонів гривень.

Окрасою гімназії стала перша в області медіатека. Це сучасний інтерактивний простір публічний простір нового покоління. Це поєднання книгозбірні, колекції ДВД, аудіодисків, електронних книжок та інтерактивного простору. На ремонт приміщення було виділено 175 тис. грн. з місцевого бюджету, а на обладнання медіатеки 175 тис. грн. було виділено з обласного бюджету та 49 тис. грн. з місцевого бюджету. Вартість − майже 400 тис. грн.»

Далі Анна запросила гостей на другий поверх, у найулюбленіше місце всіх учнів. Це, звичайно ж, їдальня. Минулого року було зроблено ремонт підлоги, закуплено нові меблі та замінено дверні блоки.

Екскурсію продовжено на другому поверсі. Придбано обладнання для чотирьох кабінетів природничо-математичного циклу на суму 905 тис. грн. Гості відвідали уроки у кабінетах хімії, інформатики, фізики, математики. Чумак Зоя Григорівна провела радо привітала усіх, показавши невеликий майстер-клас з тригонометрії.

Анна Герасимчук закінчила екскурсію такими словами: «Протягом наступного 2018 року заплановано капітальний ремонт приміщення та заміна обладнання усіх навчальних кабінетів.

Ми дякуємо депутатам Хорошівської селищної ради, районної ради, Житомирської обласної ради за красивий і сучасний навчальний заклад, який готує нас, учнів до життя». Фото

Методична робота гімназії | Переглядів: 303 | Додав: гімназія | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

10 листопада до Хорошівської гімназії завітали представники житомирських вузів. Викладач Житомирського державного університету ім. І.Франка Олександр Миколойович Толкач та викладач Житомирського державного технологічного університету Сергій Миколайович Ніколаєнко провели профорієнтаційну роботу серед присутніх одинадцятикласників щодо всупу до названих закладів. Представник Вінницького регіонального центру оцінювання якості знань розповіла про особливості складання ЗНО у 2018 році. Після виступів доповідачі учні 11-х класів оточили наших гостей, буквально засипавши їх запитаннями.

Методична робота гімназії | Переглядів: 317 | Додав: гімназія | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

9 листопада до Дня української писемності та мови 1 канал «Українське радіо» провів сімнадцятий за ліком радіодиктант національної єдності. Радіодиктант транслювали у прямому ефірі філії Національної суспільної телерадіокомпанії України та «UA: Культура».

Рідомарафон розпочався о 12:00, текст диктанту було озвучено о 12:30. Доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко читав його двічі у прямому ефірі.

«Це дуже непросто. Треба неймовірну концентрацію пунктограм і орфограм. З іншого боку, текст не має бути легким. Якщо зовсім легкий текст, нецікаво. У змаганнях мають бути перешкоди, їх треба долати», – сказав Олександр Авраменко напередодні 9 листопада.

Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Координаторка акції, ведуча спецпроекту «XVII Радіодиктант національної єдності» Аліна Акуленко сказала, що понад п’ять співробітників «Українського радіо», які входять у ревізійну комісію, читатимуть упродовж місяця надіслані радіодиктанти. Вони шукатимуть не помилки у диктанті, а диктанти без помилок.

До написання радіодиктанту долучилися й 2 учителі та 23 учні 8-10 класів Хорошівської гімназії.

11 листопада об 11:11 на сайті «Українського радіо» був опублікований текст радіодиктанту і кожен зміг себе перевірити.

Методична робота гімназії | Переглядів: 339 | Додав: гімназія | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

Як виховувати характер дитини?

– на це запитання шукають відповідь і батьки, і педагоги.

Комунальний заклад «Житомирський обласний інститут післядипломний педагогічної освіти» відповідно до плану роботи інституту 17-19 жовтня 2017 року провів обласний семінар-тренінг «Сучасні підходи до формування характеру у дітей». У його роботі взяли участь 45 педагогічних працівників, які відповідають за організацію процесу виховання з теми “Лінда Ландрет. Виховання характеру (моделювання виховних годин)”. Це були вчителі загальноосвітніх навчальних закладів з міст Житомира, Бердичева, Коростеня, а також з Бердичівського, Житомирського, Ємільчинського, Коростишівського, Любарського, Попільнянського, Олевського, Ружинського, Пулинського, Черняхівського та Хорошівського районів. Хорошівську гімназію представляли учитель інформатики і педагог-організатор 9-Б класу Котвицька Світлана Олександрівна та заступник директора з виховної роботи Шевчук Валентина Михайлівна. Минулого року тренінг відвідали учитель української мови і літератури та педагог-організатор 11-Б класу Грицькевич Наталія Іванівна та практичний психолог Кравчук Людмила Василівна. Метою участі є пошук нових методів виховання і їх упровадження у навчально-виховну роботу Хорошівської гімназії.

Уже вчетверте подібний захід проводиться на Житомирщині. Його організатор − Міжнародна асоціація формування характеру. Протягом трьох днів з педагогами Житомирщини працювали Чарльз Ландрет, директор проекту, та Джон Кук, тренер, доктор філософії, координатор міжнародних проектів (м. Даллас, штат Техас, США). Вони представили програму Лінди Ландрет «Виховання характеру у дітей», яка ґрунтується на формуванні 8 основних цінностей особистості. Це відповідальність, чесність, доброта, справедливість, поміркованість, відкритість, надійність, сміливість. Концепція програми є універсальною, ефективність моделі доведена. Формувати характер можна не лише під час виховних годин, а й під час шкільних уроків.

Учасники семінару переглянули презентації на тему «Розробка та запровадження досконалої програми формування характеру», працювали у групах, обмінялися досвідом. Якісне розуміння мови тренерів забезпечила перекладач пані Ольга з Києва. Учителі англійської мови з радістю самостійно спілкувалися з Чарльзом Ландретом та Джоном Куком. Пан Джон – не лише науковець та практикуючий психолог. Він цікава, весела і мудра людина. Має 3 дітей, 9 онуків та 2 правнуків, тому усі теоретичні моменту тренінгу підтверджував життєвими прикладами.

Три дні навчання були насиченими та інформативними. У кінці семінару педагоги Житомирщини отримали сертифікати, книги і, звичайно, зробили фото на згадку. Дякуємо оргкомітету − Новіковій Дар´ї, викладачу кафедри педагогіки й андрагогіки Гусак Валентині Миколаївні та проректору Сюравчику Миколі Кириловичу − за затишну і зручну атмосферу під час тренінгу.  Фото

Шевчук Валентина

Методична робота гімназії | Переглядів: 327 | Додав: гімназія | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

Тривають останні роботи з облаштування медіатеки. Медіаобладнання під´єднано, меблі встановлено. Медіатекар Федорчук Марія Володимирівна скоро наповнить порожні полички літературою. Чекаємо з нетерпінням

Методична робота гімназії | Переглядів: 318 | Додав: гімназія | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

Останній літній день почався педагогічною радою, на якій були присутні нові члени нашого великого колективу − педагоги Дашинської та Суховільської філій Хорошівської гімназії.

Директор Ананченко Наталія Василівна виступила з презентацією освітньої діяльності закладу за 2017-2018 н.р.

Методична робота гімназії | Переглядів: 305 | Додав: гімназія | Дата: 25.01.2018 | Коментарі (0)

З 25 по 30 червня 2017 у м. Очаків проходив Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні та викладання цієї тематики в школах України. Його організатор – Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці за Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Євразійського єврейського конгресу та посольства Держави Ізраїль в Україні. Фото >>>

Методична робота гімназії | Переглядів: 365 | Додав: гімназія | Дата: 03.10.2017 | Коментарі (0)

3 квітня відбулося засідання педагогічної ради Хорошівської гімназії. На порядок денний було винесено ряд питань, один із яких було «Аспекти формування критичного у виховному процесі гімназії»

Актуальним завданням сучасної школи є виховання духовно багатої, соціально активної особистості, яка володіє культурою мислення, культурою мовлення, культурою поведінки. Методи і прийоми технології розвитку критичного мислення спонукають учнів до дослідницької творчої активності, створюють умови для усвідомлення ними інформації, її аналізу, узагальнення та використання.

Виховна робота в гімназії має чіткий та цілеспрямований характер, що дає можливість здійснювати плідну діяльність у напрямках основних орієнтирів виховання, вагоме місце серед яких посідає національно-патріотичне виховання.

В арсеналі діяльності з патріотичного виховання юного покоління є чимало засобів і методів впливу. Однак головне завдання – це включення кожної особистості в конкретну діяльність особистості в конкретну діяльність із творення і примноження багатства і краси своєї Вітчизни.

Формування патріотичної особистості засобами критичного мислення

це дослідження організаційних особливостей і психолого-педагогічних чинників національно-патріотичного виховання учнівської молоді; формування її естетичної культури, виявлення можливостей і шляхів підвищення ефективності виховного процесу за умов оновлення змісту, форм і методів реформування позакласної роботи, упровадження інноваційних виховних технологій.

Психолог Кравчук Людмила Василівна провела з колегами веселий тренінг. Педагоги мали можливість попрацювати в групах. Фото

Методична робота гімназії | Переглядів: 322 | Додав: гімназія | Дата: 28.09.2017 | Коментарі (0)

8 лютого відбувся консиліум на тему «Проблеми адаптації учнів 10-х класів до нових умови профільного навчання».

 

Методична робота гімназії | Переглядів: 350 | Додав: гімназія | Дата: 07.03.2017 | Коментарі (0)


Вхід на сайт
ВОЦОЯО
Освіта в Україні
Ми у facebook
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz